Akce & SPOLUPRÁCE

AKCE

ZDARMA LEKCE JÓGY S FOCENÍM

Rádi bychom vás pozvali na lekci jógy, při které bude probíhat focení. Pro reklamní účely (social media, web, letáčky atd.) našeho studia potřebujeme mít kvalitní fotky skutečných cvičenců, kteří rádi navštěvují naše lekce. Lekci povedou různé lektorky našeho studia a má příjemně plynout. Nebudete se tedy “štelovat” do pozic, ale cvičit tak jak jste na to zvyklí. Je přitom úplně jedno, zda jste začátečník nebo pokročilý adept jógy. Má to být i pro vás speciální a jedinečný zážitek. Lekce je zdarma, kapacita je omezená. Fotit nás bude místní fotografka Lucka. Chcete být toho součásti? Přihlásit se můžete skrze náš rezervační systém.

TERMÍN:  Pátek, 31.5.2024 19.00 – 20.00 hod
CENA: ZDARMA
PŘIHLÁŠENÍ: https://bonteyoga.isportsystem.cz

 

BENEFIČNÍ LEKCE JÓGY: 108 POZDRAVŮ SLUNCI

 

Chcete společně oslavit slunovrat a mezinárdní den jógy? A přitom udělat dobrý skutek? Přijďte na naší benefiční lekci jógy. Celý výtěžek lekce darujeme KLUBÍČKU Beroun, který pomáhá lidem se zdravotním handicapem (www.klubickoberoun.cz).

Čeká nás rituálních 108 pozdravů slunci (9×12). Praxe, kterou  proplujeme na vlně dechu, odprostíme se od všeho okolo a možná se spolu dostaneme, až do meditace v pohybu.
Ano, 108 pozdravů je hodně. i přesto uvidíte, že v sobě máte více síly než myslíte. Zjistíte, jak moc vaše tělo zvládne a možná se na konci budete divit, jak rychle to uteklo. Na začátku praxe si ukážeme různé možnosti modifikace a jak si pozdrav případně zjednodušit. Není to závod, není to boj o to, kdo zvládne všech 108 pozdravů a do chaturangy bude i po padesáté odskakovat. Je to o tom ponořit se do sebe, maximálně si užít přítomný okamžik, nechat ve svém těle rozproudit energii a trochu víc poznat sám sebe.
 
 
 
TERMÍN: Pátek, 21.6.2024 6.00 – 8.00 hod
CENA: 200 Kč
LEKTORKA: Lucie Nováková
PŘIHLÁŠENÍ:  https://bonteyoga.isportsystem.cz
 
 

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY léto 2024

Indiánské léto v Chrustenicích. Hlavním zázemím nám bude týpí na zahradě jógového centra & dětského lesního klubu Bonté. Každé ráno se přivítáme v ranním kruhu a připravíme naše tělo hravou jógou na dobrodružství, která nás čekají. Poté vyrazíme do přírody v okolí – v lese, u vody nebo na louce, vymyslíme různé hry a činnosti spojené s poznáním přírody a indiánské duše v nás. Na oběd se vrátíme do našeho indiánského domova. Čeká nás vegetariánské posílení. Po relaxaci bude čas na tvoření věcí pro správného indiána. Starší děti (8-13 let) čeká na konci tábora jedna noc přespání v týpí. Turnusy budou mít odlišný program a téma, můžete tedy bez obav přihlásit dítě na oba turnusy a rozhodně se nebude nudit.
 

TERMÍNY:

1. Turnus  Děti 3-6 let: 15. – 19.7.2024
2. Turnus Děti 3-6 let: 12. – 16.8.2024
Děti 5-7 let: 22. – 26.7.2024
Děti 8-13 let s přespáním v týpí: 29.7. – 2.8.2024
 

CENY:

Turnusy 3-6 & 5-7 let: 2900 Kč
Turnus 8-13 let s přespáním v týpí: 3500 Kč
V ceně jsou také vegetariánské obědy.

PŘIHLÁŠENÍ:

Napište nám email na lesniklub@bonteyoga.cz
 
 


Na jednotlivé akce se můžete přihlásit v našem rezervačním systému
KLIKNĚTE ZDE:


SPOLUPRÁCE

MANUÁLNÍ TERAPIE

 

Máme v sobě od přírody schopnost vracet se do rovnováhy. Při sezení vytvořím podmínky, které to podpoří. Vaše tělo a nervový systém se tím zorientuji ke zdraví a pohodlí. Pak se můžete cítit sami sebou, “s pevnou půdou pod nohama”, zkrátka živěji. Služby: Dornová metoda, Craniosacrální terapie, Ošetření měkkých tkání, ayurvédské masáže.

TERMÍN: po domluvě
TERAPEUTKA:
Lenka Ticháčková (www.moje-zdrave-telo.cz)
PŘIHLÁŠENÍ: emailem na ayurvedske.masaze@email.cz