Akce & SPOLUPRÁCE

Akce

KOMUNITNÍ PROMÍTÁNÍ DOKUMENTÁRNÍHO FILMU “SVOBODNÉ DĚTI”

Přijďte na komunitní promítání dokumentu Svobodné děti a nechte se inspirovat zkušenostmi rodin a škol na cestě za trochu jiným přístupem k dětem v oblasti vzdělávání i životě.
DOKUMENTÁRNÍ FILM SVOBODNÉ DĚTI: Jak vypadá život dětí, které dostanou větší svobodu ve svém životě a
vzdělávání? Co se děje ve školách, kde hodiny nejsou povinné? A co když děti nechodí do školy a rodiče je doma do učení nenutí? Je možné rozšířit respektující výchovu i do oblasti vzdělávání? Může vůbec vzdělávání založené na dobrovolnosti fungovat? A jaké jsou s ním u nás zkušenosti? Na tyto a mnoho další otázek odpovídá unikátní dokumentární film Svobodné
děti, který vypráví příběhy českých rodin a škol na cestě za větší svobodou v životě i vzdělávání dětí. Film
Svobodné děti Zdeňky Šíp Staňkové a režiséra Jana Minaříka představuje unikátní průřez tematikou svobodného vzdělávání, který v Česku dosud chyběl. Tento přístup si získává čím dál tím větší počet stoupenců jak u nás, tak i ve světě.

TERMÍN: Středa, 19.10.2022, 19.30 – 22.00 hod
CENA: VSTUP JE ZDARMA, JE ALE NUTNÁ REZERVACE.

SEMINÁŘ SEBELÁSKA & VNITŘNÍ DÍTĚ

Víkend bude plný sebepoznávací práce na sobě samých. Budeme spolu mluvit o smyslu života, ale i o fungování mezilidských vztahů. Pomocí jednoduchých regresních technik budeme pracovat se svojí vlastní minulostí, nahlédneme také do původního plánu naší duše. Velkou pozornost věnujeme svému dětství a léčení vnitřního dítěte v nás. Dětství má zásadní vliv na kvalitu prožívání našeho života. Ukazuje se, že naplnění našich základních potřeb (ochrana, péče, láska, pozornost, přijetí) a podmínky života v raném dětství (potřeba mít své místo a materiální uspokojení) významně formují naši osobnost. V této etapě našeho života se tvoří úroveň naší sebehodnoty a sebelásky a naše pozdější schopnost vytvářet vztahové vazby. V praktické části semináře se seznámíme se stavem našeho vnitřního dítěte, poznáme, co mu chybělo a osvojíme si jednoduchou nápravnou techniku, díky které se můžeme sami efektivně léčit. S sebou: Něco pohodlného na sebe a pokud možno i jednu, popřípadě několik fotografií z dětství. Hodit se vám budou i papíry a potřeby na psaní.

Dvoudenním seminářem vás provede Míla Lukášova (www.milalukasova.cz).

TERMÍN: Sobota 5.11.2022 9.00-18.00hod & Neděle 6.11.2022 9.00-13.00hod
LEKTORKA: Míla Lukášová
CENA: 2000 Kč (Cena zahrnuje malé občerstvení a lehký sobotní oběd.)
PŘIHLÁŠENÍ: https://bonteyoga.isportsystem.cz


Na jednotlivé akce se můžete přihlásit v našem rezervačním systému
KLIKNĚTE ZDE:


Spolupráce

PRAVIDELNÉ LEKCE ČCHI-KUNG

Škola živý čchi-kung tě zve na meditační cvičení pro zdraví a vitalitu. Co tě čeká: Sestava osm kusů brokátů, uvolnění stresu a zklidnění, efektivní protažení, jednoduché a účinné cvičení. Lekce je vhodná pro začátečníky.

TERMÍNY: Od 6.10.2022 každý čtvrtek, 19.00 – 20.30 hod (malý sál)
Ukázkové lekce zdarma: 22. a 29.9.2022
LEKTORKA: Lydie Tycová
CENA: 170,- Kč / lekce 90 min.
KONTAKT: zcchikung@gmail.com, +420 733323808

SKUPINOVÉ CVIČENÍ SPS (Spirální stabilizace páteře)

Co vás čeká: nácvik metody SPS ve skupině omezeného počtu účastníků, kompletní úvod do cvičení, nácvik jednotlivých cviků, strečink zkrácených svalů a následné relaxace celého těla.
Každý kurz má omezenou kapacitu tak, abychom se mohli věnovat každému z účastníků. Na cvičení potřebujete jen pohodlné oblečení. Nabízíme také lana i ostatní pomůcky k zakoupené, abyste mohli pravidelně cvičit doma.

TERMÍNY: Každé pondělí, 17.30-18.30 hod  (velký sál)
LEKTOR: Peter Mančík
CENA: 300,- Kč / lekci nebo 3000,- Kč/ kurz 10 lekcí
KONTAKT: www.masaze-chrustenice.cz, rezervace@masaze-chrustenice.cz, +420 602284492