Akce


Na jednotlivé akce se můžete přihlásit v našem rezervačním systému
KLIKNĚTE ZDE:

WORKSHOP: ŠAMANSKÁ MEDITACE

Vydáme se do vnitřního světa (práva mozková hemisféra). S pomocí obrazu,který se ukáže získáme asociaci tedy odpověď naší Duše. A odpověď vyneseme do vnějšího světa, čímž zapojíme levou mozkovou hemisféru (logickou). Také se setkáme s Archetypy duše, tedy se silami božskými, díky tomu lépe přijmeme sami sebe a okolí. Toto pochopíme s pomocí vyprávění příběhu a následně šamanskou skladbou. Workshop je zážitkový a vhodný i pro osoby, které již na workshopu byli, protože to jsou stále jiné a nové obrazy, intuitivní myšlenky.

TERMÍN: Sobota 23.4.2022, 15 – 18.00 hod
LEKTORKA: Renáta Jamborová Nováková
CENA: 600 Kč
PŘIHLÁŠENÍ: https://bonteyoga.isportsystem.cz

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBORY PRO MALÉ JÓGA-INDIÁNY

Indiánské léto v Chrustenicích. Hlavním zázemím nám bude týpí na zahradě jógového centra & dětského lesního klubu Bonté. Každé ráno se přivítáme v ranním kruhu a začneme náš den s hravou jógou. Pozdravíme slunce a naučíme se vnímat naše tělo, nejen to fyzické, ale i to emocionální. Tak můžeme v klidu a s čistou hlavou vyrazit na dobrodružství do přírody v okolí – v lese, u vody nebo na louce, vymyslíme různé hry a činnosti spojené s poznáním přírody a indiánské duše v nás. Na oběd se vrátíme do našeho indiánského domova. Čeká nás vegetariánské posílení. Po relaxaci bude čas na tvoření věcí pro správného indiána. Starší děti (7-11 let) čeká na konci tábora jedna noc přespání v týpí. Turnusy budou mít odlišný program a téma, můžete tedy bez obav přihlásit dítě na oba turnusy a rozhodně se nebude nudit.
 
TERMÍNY:
1. Turnus 3-6 let: 11.-15.7.2022
2. Turnus 3-6 let: 1.-5.8.2022
1. Turnus 7-11 let s přespáním v týpí : 18.-22.7.2022
2. Turnus 7-11 let s přespáním v týpí: 8.-12.8.2022
CENY:
Turnusy 3-6 let: 2600 Kč
Turnusy 7-11 let s přespáním v týpí: 3000 Kč
V ceně jsou vegetariánské obědy

PŘIHLÁŠENÍ: Napište nám prosím email na info@bonteyoga.cz

SEMINÁŘ SEBELÁSKA & VNITŘNÍ DÍTĚ

Víkend bude plný sebepoznávací práce na sobě samých. Budeme spolu mluvit o smyslu života, ale i o fungování mezilidských vztahů. Pomocí jednoduchých regresních technik budeme pracovat se svojí vlastní minulostí, nahlédneme také do původního plánu naší duše. Velkou pozornost věnujeme svému dětství a léčení vnitřního dítěte v nás. Dětství má zásadní vliv na kvalitu prožívání našeho života. Ukazuje se, že naplnění našich základních potřeb (ochrana, péče, láska, pozornost, přijetí) a podmínky života v raném dětství (potřeba mít své místo a materiální uspokojení) významně formují naši osobnost. V této etapě našeho života se tvoří úroveň naší sebehodnoty a sebelásky a naše pozdější schopnost vytvářet vztahové vazby. V praktické části semináře se seznámíme se stavem našeho vnitřního dítěte, poznáme, co mu chybělo a osvojíme si jednoduchou nápravnou techniku, díky které se můžeme sami efektivně léčit. S sebou: Něco pohodlného na sebe a pokud možno i jednu, popřípadě několik fotografií z dětství. Hodit se vám budou i papíry a potřeby na psaní.

Dvoudenním seminářem vás provede Míla Lukášova (www.milalukasova.cz).

TERMÍN: Sobota 5.11.2022 9.00-18.00hod & Neděle 6.11.2022 9.00-13.00hod
LEKTORKA: Míla Lukášová
CENA: 2000 Kč (Cena zahrnuje malé občerstvení a lehký sobotní oběd.)
PŘIHLÁŠENÍ: https://bonteyoga.isportsystem.cz